535 träffar inom Kommun och politik.

Sortera efter datum eller relevans.

Jörgen Lidfeldt

Sverigedemokraterna. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ersättare.

2019-03-05 09:05:22

Per-Erik Johansson

Moderaterna. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ledamot. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnds arbetsutskott, Ledamot.

2019-03-05 09:05:21

Hanna Sjöstrand

Sverigedemokraterna. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ersättare.

2019-03-08 03:00:24

Eva Gustavsson

Centerpartiet. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ledamot.

2019-03-05 03:00:36

Patric Hansson

Socialdemokraterna. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ersättare.

2019-02-05 17:52:31

Pontus Andersson

Liberalerna. Barn- och utbildningsnämnden, Ledamot. Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott, Ersättare.

2019-02-05 17:51:36

Bodil Thuresson

Kristdemokraterna. Arbete och välfärdsnämnden, Ledamot.

2019-01-22 09:22:44

Moa Wikén

Socialdemokraterna. Kultur- och fritidsnämnden, Ersättare.

2019-01-22 09:22:43

Nils-Arne Thuresson

Kristdemokraterna. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ledamot.

2019-01-25 03:00:39

Håkan Englund

Sverigedemokraterna. Omsorgsnämnden, Ersättare.

2019-01-22 09:22:41