533 träffar inom Kommun och politik.

Sortera efter datum eller relevans.

Pontus Andersson

Liberalerna. Barn- och utbildningsnämnden, Ledamot. Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott, Ersättare.

2019-02-05 17:51:36

Bodil Thuresson

Kristdemokraterna. Arbete och välfärdsnämnden, Ledamot.

2019-01-22 09:22:44

Moa Wikén

Socialdemokraterna. Kultur- och fritidsnämnden, Ersättare.

2019-01-22 09:22:43

Nils-Arne Thuresson

Kristdemokraterna. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ledamot.

2019-01-25 03:00:39

Håkan Englund

Sverigedemokraterna. Omsorgsnämnden, Ersättare.

2019-01-22 09:22:41

Ingrid Karlsson

Centerpartiet. Kommunfullmäktige, Ersättare. Omsorgsnämnden, Ledamot. Omsorgsnämndens särskilda utskott, Ersättare.

2019-02-05 17:51:22

Kerstin Sandberg

Moderaterna. Arbete och välfärdsnämnden, Ledamot.

2019-02-07 03:00:25

Malin Kemgren

Sverigedemokraterna. Omsorgsnämnden, Ledamot.

2019-01-14 03:00:44