8510 träffar.

Sortera efter datum eller relevans.

Lars Lamberger

Liberalerna. Barn- och utbildningsnämnden, Ersättare.

2019-10-18 04:00:24

Maria Nilsson

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ersättare. Överförmyndarnämnden, Ersättare.

2019-10-17 04:00:24

Bo Silverbern

Moderaterna. Kommunfullmäktige, Ordförande. Kommunstyrelsen, Ersättare. Kommunstyrelsens personalutskott, Ersättare.

2019-10-17 04:00:24

Jan Lindelöf

Socialdemokraterna. Byggnadsnämnden, Ledamot.

2019-10-15 04:00:24

Franc Krizanec

Moderaterna. Byggnadsnämnden, Ledamot. Kommunfullmäktige, Ersättare. Valnämnden, Ordförande.

2019-10-01 04:00:25

Birgitta Book

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ledamot. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ledamot.

2019-09-27 04:00:24

Berit Olsson

Socialdemokraterna. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ersättare.

2019-09-26 04:00:25

Marianne Hellgren Wendel

Sverigedemokraterna. Barn- och utbildningsnämnden, Ledamot. Kommunfullmäktige, Ersättare.

2019-09-17 04:00:28