8509 träffar.

Sortera efter datum eller relevans.

Oskar Månsson

Sverigedemokraterna. Barn- och utbildningsnämnden, Ersättare.

2019-09-12 04:00:24

Gun Åkers

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ersättare. Valnämnden, Ersättare.

2019-08-28 04:00:41

Johan Kronbäck Angsmo

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ledamot. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ledamot. Valberedningen, Ersättare.

2019-08-06 15:23:09

Martin Hallingström Skoglund

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ledamot. Tekniska nämnden, Vice ordförande.

2019-08-06 15:23:18

Jesper Persson

Moderaterna. Kommunfullmäktige, Ledamot. Tekniska nämnden, Ledamot.

2019-09-11 04:00:32

Dick Nystrand

Sverigedemokraterna. Byggnadsnämnden, Ledamot. Kommunfullmäktige, Ledamot. Kommunstyrelsen, Ersättare. Kommunstyrelsens arbetsutskott, Ersättare. Kommunstyrelsens personalutskott, Ledamot. Räddningsnämnden, Ersättare. Valnämnden, Ledamot.

2019-08-24 04:00:33

Alexander Harrison

Kristdemokraterna. Barn- och utbildningsnämnden, Ledamot. Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott, Ersättare. Kommunfullmäktige, Ledamot. Kommunstyrelsen, Ersättare.

2019-08-06 15:22:27

Elsebeth Lemche

Kristdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ersättare. Omsorgsnämnden, Ledamot. Omsorgsnämndens särskilda utskott, Ledamot.

2019-08-06 15:22:51

Simon Lennartsson

Moderaterna. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ersättare.

2019-08-06 15:23:00