8550 träffar.

Sortera efter datum eller relevans.

Björn Jönsson

Socialdemokraterna. Kultur- och fritidsnämnden, Ersättare.

2019-02-05 17:51:32

Paller Svärd

Moderaterna. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ledamot.

2019-04-12 04:00:25

Per Friberg

Sverigedemokraterna. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ersättare.

2019-03-29 03:00:24

Ulf Nilsson

Sverigedemokraterna. Arbete och välfärdsnämnden, Ersättare.

2019-03-28 14:06:11

Mona Nihlén

Vänsterpartiet. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ersättare.

2019-03-05 09:05:22

Ingela Kristensson

Kristdemokraterna. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ersättare.

2019-03-05 03:00:40

Agneta Malm

Socialdemokraterna. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ersättare.

2019-03-05 03:00:37

Elek Oksenfeld

Socialdemokraterna. Tekniska nämnden, Ledamot.

2019-02-05 17:52:04

Leif Seth

Sverigedemokraterna. Kultur- och fritidsnämnden, Ledamot.

2019-02-05 17:51:55