8542 träffar.

Sortera efter datum eller relevans.

Eva Gustavsson

Centerpartiet. Östra Skånes Hjälpmedelsnämnd, Ledamot.

2019-09-11 04:00:31

Jens Andersson

Sverigedemokraterna. Kommunfullmäktige, Ersättare. Tekniska nämnden, Ledamot.

2019-09-11 04:00:30

Bodil Thuresson

Kristdemokraterna. Arbete och välfärdsnämnden, Ledamot.

2019-08-28 04:00:43

Kerstin Sandberg

Moderaterna. Arbete och välfärdsnämnden, Ledamot.

2019-08-06 15:22:15

Bengt Håkansson

Sverigedemokraterna. Kommunfullmäktige, Ledamot. Tekniska nämnden, Ledamot. Valberedningen, Ersättare.

2019-09-05 04:00:25

Leino Svensson

Sverigedemokraterna. Kommunfullmäktige, Ledamot. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ledamot.

2019-09-05 04:00:29

Pontus Andersson

Liberalerna. Barn- och utbildningsnämnden, Ledamot. Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott, Ersättare. Kommunfullmäktige, Ersättare.

2019-09-12 04:00:24

Patric Hansson

Socialdemokraterna. Miljö- och hälsoskyddsnämnden, Ersättare.

2019-09-12 04:00:29

Maria Nilsson

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ersättare.

2019-09-12 04:00:23

Daniél Tejera

Liberalerna. Barn- och utbildningsnämnden, Ordförande. Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott, Ordförande. Kommunfullmäktige, Ledamot.

2019-08-28 04:00:33