8564 träffar.

Sortera efter datum eller relevans.

Camilla Palm

Moderaterna. Kommunfullmäktige, Ledamot. Kommunstyrelsen, Ledamot. Kommunstyrelsens arbetsutskott, Ersättare. Kommunstyrelsens personalutskott, Ordförande. Kommunstyrelsens personalutskotts ärendeberedning , Ledamot. Räddningsnämnden, Ersättare.

2019-11-06 03:01:48

Catarina Palmblad

Socialdemokraterna. AB Kristianstadsbyggen, Vice ordförande.

2019-12-31 03:00:24

Henrik Stedt

Kristdemokraterna. Barn- och utbildningsnämnden, Ledamot. Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott, Ersättare.

2019-12-31 03:00:29

Östen Warnhag

Centerpartiet. AB Kristianstadsbyggen, Ledamot.

2019-12-31 03:00:30

Bengt Ringdahl

Socialdemokraterna. Byggnadsnämnden, Ersättare.

2019-11-15 03:00:27

Therese Sturesson

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ledamot. Kultur- och fritidsnämnden, Vice ordförande.

2020-01-09 03:00:47

Tommy Nilsson

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ersättare. Överförmyndarnämnden, Vice ordförande. Överförmyndarnämndens ärendeberedning , Ledamot.

2020-01-09 03:00:48

Ann Andersson

Centerpartiet. Överförmyndarnämnden, Ledamot.

2020-01-09 03:00:29

Magnus Åkesson

Liberalerna. Barn- och utbildningsnämnden, Ersättare.

2020-01-09 03:00:29