7941 träffar.

Sortera efter datum eller relevans.

Monica Roos

Moderaterna. Kommunfullmäktige, Ersättare. Kultur- och fritidsnämnden, Ledamot.

2019-01-14 03:00:41

Maria Nilsson

Socialdemokraterna. Kommunfullmäktige, Ersättare.

2018-12-31 03:01:08

Kerstin Sandberg

Moderaterna. Arbete och välfärdsnämnden, Ledamot.

2019-02-07 03:00:25

Pontus Andersson

Liberalerna. Barn- och utbildningsnämnden, Ledamot. Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott, Ersättare.

2019-02-05 17:51:36

Ewa Wemby

Moderaterna. Kommunfullmäktige, Ledamot.

2018-11-14 03:00:40

Björn Jönsson

Socialdemokraterna. Kultur- och fritidsnämnden, Ersättare.

2019-02-05 17:51:32

Bodil Thuresson

Kristdemokraterna. Arbete och välfärdsnämnden, Ledamot.

2019-01-22 09:22:44

Moa Wikén

Socialdemokraterna. Kultur- och fritidsnämnden, Ersättare.

2019-01-22 09:22:43